Για τα θέματα του κοροναϊού και τις συνέπειες τους αλλά και τα ανοιχτά ζητήματα του δήμου Σαρωνικού (ανεμογεννήτριες, παραλίες, αποχέτευση) μίλησε στον Βασίλη Καραβάκο ο δήμαρχος Σαρωνικού
![Πέτρος Φιλίππου: Δεν μπορούμε να συνεχίσουμε με κλειστή την κοινωνία - Video 1 Πέτρος Φιλίππου](https://oncamera.gr/wp-content/uploads/2022/12/20210313_filippou2-1024x578.png)
Στην εκπομπή “Παράγοντες” του OnCamera.gr
Για τα θέματα του κοροναϊού και τις συνέπειες τους αλλά και τα ανοιχτά ζητήματα του δήμου Σαρωνικού (ανεμογεννήτριες, παραλίες, αποχέτευση) μίλησε στον Βασίλη Καραβάκο ο δήμαρχος Σαρωνικού
Στην εκπομπή “Παράγοντες” του OnCamera.gr
© 2024 – OnCamera.gr SA – Designed by AVMap GIS SA